Головна » 2015 » Липень » 29 » Успіхи борців Запорізького «Колоса»
14:10
Успіхи борців Запорізького «Колоса»
З 22 червня по 25 липня п.р. в м. Скадовську на однойменній начально-спортивній базі ВФСТ «Колос» АПК України відбулися Всеукраїнські змагання першості ВФСТ «Колос» АПК України з вільної боротьби під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» 2015 року серед дівчат та юнаків 2000/2001 років народження, учнів позашкільних навчальних закладів ВФСТ «Колос» АПК України. На урочистому відкритті змагання учасників вітали Анатолій Баіров - заслужений тренер України, суддя національної категорії, головний суддя змагання, Дмитро Тараненко - представник Центральної ради ВФСТ «Колос» АПК України та голова Херсонської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України В’ячеслав Роль. У змаганні взяли участь 132 юних борців - колосовців (41 дівчина і 91 юнак) з 12 областей України. Обласне спортивне товариство «Колос» було представлено спортсменами Кам`янсько-Дніпровської, Мелітопольської, Веселівської та Чернігівської ДЮСШ. Очолював делегацію заслужений тренер України Алтай Абдулаєв. Це був другий за рахунком вид програми Всеукраїнських змагань. В особистому заліку наші спортсмени посіли три перших місця: Олена Курганова (вагова категорія 37 кг, тренер Георгій Дейнега), Катерина Чаленко (в.к.48 кг.,тренер Сергій Грепечук) та Олександр Маслюк, (в.к.100 кг, тренер Микола Євстигнєєв); два других місця : Едуард Арівін (в.к. 53 кг., М.Евстигнєєв) , Дмитро Васильківський( в.к.32 кг. тренер Михайло Кузьминський) та п’ять третіх місць : Юлія Концур( в.к. 52 кг. тренер Петро Оверко), Володимир Ходоревський (в.к. 53 кг.) та Денис Сізов (в.к. 100 кг.) - ( Сергій Грепечук), Олег Семенченко (в.к.38 кг.) та Артем Резніков (в.к. 59 кг.) - ( тренер Сергій Хімченко).В загальнокомандному заліку команда Запорізької області заслужено посіла друге місце, підтвердивши статус фаворита змагань. Переможцями командної першості у поточному році, як і в минулому, стала збірна команда Херсонської області , бронзовий призер – команда Полтавської області . Нижче наведено таблицю результатів командної першості: Команди, що посіли І – ІІІ місця у командній першості були нагородженні пам’ятними призами (кубками) і дипломами відповідних ступенів ВФСТ «Колос» АПК України, чемпіони в особистій першості золотими медалями, дипломами І ступеню, срібні і бронзові призери відповідними медалями і дипломами ВФСТ «Колос» АПК України.
Переглядів: 554 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0