Головна » 2015 » Жовтень » 6 » У Вільнянську відбулись змагання обласної спартакіади
11:36
У Вільнянську відбулись змагання обласної спартакіади

3 жовтня 2015р. у м.Вільнянськ Запорізької області пройшли змагання обласної спартакіади сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з волейболу серед дівчат та боксу серед юнаків. У змаганнях прийняли участь команди Приморського, Вільнянського, Гуляйпільського, Василівського, Запорізького, Приазовського, Мелітопольського, Кам’янсько–Дніпровського, Новомиколаївського та Куйбишевського районів. У змаганнях з волейболу серед десяти команд-учасниць не було рівних господарям майданчику - команді з Вільнянського району. Підопічні Віталія Гирі, як завжди продемонструвавши цікаву та видовищну гру, у підсумку посіли перше місце. Друге місце посіли волейболістки Василівського району, бронзові медалі дістались Кам`янсько-Дніпровським спортсменкам. Вільнянські боксери на правах господарів також не залишили шансів своїм суперникам. Загалом чотири районні команди з боксу визначали найсильнішого у поєдинках різних вагових категорій. В командний залік зараховувались 6 кращих результатів. У підсумку перше загальнокомандне місце посіла Вільнянська збірна під керівництвом Руслана Шпитальова. Команда Мелітопольського району – друга, Василівського – третя. Переможці та призери були нагороджені Кубками медалями та грамотами, про які поклопотались господарі та організатори змагань в особі голови Вільнянського СФОК «Колос» Ігоря Пілявського. Слід відзначити високий організаційний та професійний рівень, на якому пройшли ці змагання. Заключні два види програми ( важка атлетика та гирьовий спорт) , які відбудуться згідно календаря змагань, і визначать переможця та призерів обласної спартакіади.

Переглядів: 479 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0