Головна » 2015 » Грудень » 24 » У Веселому відбувся 2-й обласний турнір з волейболу.
13:00
У Веселому відбувся 2-й обласний турнір з волейболу.
19 грудня в селищі Веселе під патронатом народного депутата Сергія Валентирова відбувся 2-й обласний турнір з волейболу серед жінок, присвячений 65-ій річниці утворення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України. На урочистому відкритті змагань учасників вітали: голова Запорізької обласної організації «Колос» Анатолій Земляков та директор Веселівської районної різнопрофільної гімназії Кривко Ігор Олексійович. Участь в турнірі прийняло чотири команди: з Великобілозерського району, міст Мелітополя, Дніпрорудного та селища Веселого. В результаті проведених ігор переможцем у напруженій та запеклій боротьбі стали волейболістки з міста Дніпрорудного, які у фіналі здолали господарів майданчику. Третю сходинку посіла команда з Великої Білозерки. Переможець та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами обласної організації «Колос». Кращим гравцем турніру стала граючий тренер команди ДЮФК «Веселе» Євгенія Божко.
Переглядів: 416 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0