Головна » 2017 » Жовтень » 19 » У ФІНАЛЬНОМУ ТУРНІРІ ВФСТ «КОЛОС» ЗАПОРІЗЬКІ ВОЛЕЙБОЛІСТКИ ПОСІЛИ ПОЧЕСНЕ ЧЕТВЕРТЕ МІСЦЕ.
14:04
13-15 жовтня 2017 року в м. Харкові на базі державної зооветеринарної академії та національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди відбулися всеукраїнські фінальні змагання ВФСТ «Колос» АПК України з волейболу серед жіночих команд. Змагання розпочались з урочистого відкриття. Учасників привітав ректор ХДЗА Дмитро Барановський, побажав гарного настрою, результативної гри та закінчення турніру без травм. Директор ЦШВСМ «Колос» АПК України Олександр Апайчев передав привітання від голови ВФСТ «Колос» АПК України Олександра Мендуся та побажання гарного турніру з яскравою грою. Потім актори ХЗДА разом зі своїми кіньми-вихованцями представили для учасників та гостей програму виступу з унікальним виконанням кіньми елементів танців танго, вальсу, сальси. Після закінчення виступу з посмішками та гарним настроєм учасники попрямували до місця проведення змагань. В турнірі взяли участь 7 збірних областей — Одеська, Полтавська, Житомирська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька та Харківська. Нашу область представляла команда на базі спортсменів Вільнянського та Василівського районів (тренер Віталій Гиря). Потрапивши до групи «А», яка складалася з чотирьох команд, наші волейболістки завдали двох поразок командам з Полтавської та Житомирської областей та поступились майбутнім чемпіонкам з Харківської області. Результати групових матчів наведені ниже: Yes Yes У стикових зустрічах, які визначали, хто з команд-учасниць буде боротися за 3-4 місце, а хто за 1-2 зійшлись команди Харківської та Одеської областей (рахунок матчу 2:0) та Дніпропетровської і Запорізької областей (рахунок матчу 2:1).У грі за бронзові нагороди з командою Одеської збірної підопічним Віталія Гирі мабуть вже не вистачило сил, тому вони поступились, посівши таким чином почесне четверте місце змагань. На закритті змагань команди-учасниці отримали кубки, медалі та дипломи відповідних ступенів. Особистими призами були відзначені кращі гравці команд.
Переглядів: 442 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0