Головна » 2017 » Вересень » 20 » У чергових змаганнях обласної спартакіади з футболу(8*8) перемогу здобула команда з Василівського району.
10:19

16-17 вересня в місті Василівка на стадіоні ФОК «Таврія» проходили чергові змагання XXVІ відкритої обласної спартакіади серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з футболу у форматі 8х8 серед юнаків 2005-2006 років народження. Yes У даних змаганнях, які проводить Запорізька обласна організація ВФСТ «Колос», цього разу прийняли участь команди з десяти районів області: Василівського, Якимівського, Чернігівського, Пологівського, Приморського, Більмацького, Розівського, Великобілозерського, Михайлівського та Мелітопольського. Yes Матчі в трьох групах проходили за коловою системою. В результаті запеклих поєдинків переможцями своїх груп стали команди з Пологівського, Мелітопольського та Василівського районів. У фінальній стадії вони й визначали найсильнішого в поєдинках між собою. Yes Yes В підсумку золоті нагороди дістались господарям майданчику, а саме спортсменам Василівського району (тренер Андрій Мицик). Yes Мелітопольці стали другими (тренери Олександр Перебийніс та Володимир Федорець), Yes третю сходинку посіла команда Пологівського району (тренери Віктор Кулініч та Денис Удод). Yes Переможця та призерів змагань голова Запорізького «Колоса» Анатолій Земляков нагородив медалями та грамотами обласного товариства.

Переглядів: 399 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0