Головна » 2018 » Травень » 8 » ТРИВАЄ ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА «ХТО ТИ, МАЙБУТНІЙ ОЛІМПІЄЦЬ?». ПОЗАДУ - 5 ВИДІВ ЗМАГАНЬ.
12:45
У минулі вихідні продовжились змагання в залік 27 – ї обласної спартакіади сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», ініціатором якої є Громадська організація «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області. Селище Більмак приймало одразу два змагання – легкоатлетичний крос та боротьба дзюдо. На крос приїхали представники п’яти районів, де в складі кожної команди було по п’ять юнаків та дівчат. Yes На відкритті змагань з вітальним словом виступила заступник голови Більмацької райдержадміністрації Людмила Рябовол та голова громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» Анатолій Земляков. Yes Хвилиною мовчання всі учасники заходу вшанували пам'ять заслуженого тренера України з легкої атлетики Олександра Свириденка, який був присутній на всіх наших змаганнях та вишукував талановитих сільських дітей для подальшого навчання в обласному спортивному інтернаті. Що ж до результатів, то в особистому заліку серед дівчат на дистанції п’ятсот метрів весь п’єдестал пошани був за мелітопольцями. Перше місце з результатом 1хв. 25 сек. посіла Єлизавета Кулабухова, друге - Вікторія Червінська ( 1хв.26,6 сек.), Yes третє - Тетяна Цвєткова ( 1хв.27,2сек.). У юнаків на дистанції один кілометр знову поза конкуренцією були кросмени з Мелітопольського району. Перше місце посів Олександр Пилипчук( 2 хв.55,3 сек.), Yes друге - Данило Білецький( 2хв.59,7 сек.), третє - бігун з Приморського району Андрій Лєстєв (3хв.03 сек.). Yes Всі призери, за підтримки обласного управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, в особистому заліку були нагороджені грамотами та медалями. В загальнокомандному заліку (враховувались по чотири кращих результату юнаків та дівчат) з результатом 225 очок впевнено перемогли мелітопольці ( тренер Василь Корінь, директор Мелітопольської районної ДЮСШ Сергій Коротков), друге місце посів Приморський район (148 очок.), третя сходинка у господарів з Більмацького району ( 101 очко). Вперше в змаганнях приймала участь команда Розівського району, посівши четверте місце. Замкнули п’ятірку команд вільнянські легкоатлети. Із року в рік на змаганнях з легкоатлетичного кросу приїзджають практично одні й ті ж самі команди. Безумовно, важко знайти талановитих дітей в селі на цей вид спорту, але ж і в районах перестали їх проводити, а в школах взагалі ввели «табу» на бігові дисципліни. Будемо сподіватись, що новостворені сільські та селищні об’єднані територіальні громади з іншого боку підійдуть до вирішення цього питання і взагалі до розвитку фізичної культури та спорту на своїх територіях. Шанувальники боротьби дзюдо стали свідками безкомпромісних поєдинків на татамі місцевої ДЮСШ. Фаворитами змагань по праву вважались вільнянські дзюдоїсти. І вони заслужено перемогли, посівши перше загальнокомандне місце, на другому - борці Більмацького району, третє – за мелітопольцями. Слід відзначити спортсменів з Михайлівського району, які посіли четверту сходинку. Yes Загалом організація та проведення змагань заслуговує найвищої оцінкі. Не так часто, віддалене від обласного центру селище, приймає змагання такого рівня, враховуючи ще й те, що паралельно проводився і обласний турнір серед молодших юнаків та дівчат. Велика подяка від учасників директору Більмацької ДЮСШ Ігорю Гвоздьову та заступнику директора Людмилі Казанцевій. Yes Yes Yes
Переглядів: 485 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0