Головна » 2015 » Вересень » 8 » Сумоїстка з Дніпрорудного стала чемпіонкою світу
11:03
Сумоїстка з Дніпрорудного стала чемпіонкою світу
З 27 по 31 серпня в м. Осака (Японія) відбувся чемпіонат світу з сумо серед дорослих та юніорів, на якому українські спортсмени завоювали 16 нагород: 6 золотих та 10 бронзових. На першості планети , де взяло участь близько 300 спортсменів з 30-ти країн світу, тріумфовала і представниця Запорізької області. Уродженка міста Дніпрорудне Василівського району Каріна Колесник (тренер Роман Білка) завоювала золоту медаль серед юніорів у ваговій категорії до 60 кг. На шляху до заповітної винагороди юна спортсменка по черзі "прибрала" зі своєї дороги сумоїсток із США, Росії і Монголії, а у фіналі змусила капітулювати хозяйку змагань. Напевно, для борця сумо немає почеснішого досягнення, ніж виграти золото на батьківщині цього виду спорту. Вперше в історії запорізького сумо на вищий рівень п'єдесталу пошани світової першості зуміла піднятися спортсменка з нашого регіону. Поздоровляємо Каріну та її тренера Романа Білку з цим грандіозним успіхом!
Переглядів: 453 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0