Головна » 2018 » Квітень » 5 » Сумоїсти «Хорти» підкорили луцький дохьо
10:37
Сумоїсти «Хорти» підкорили луцький дохьо
Луцьк приймав чемпіонат України з сумо серед юніорів, молоді та дорослих. Змагання зібрали на стільки солідну кількість учасників, що поєдинки на дохьо тривали з дев’ятої ранку до опівночі! Yes У складі збірної Запорізької області участь у змаганнях взяли вихованці СК «ХортА», під керівництвом Заслуженого тренера України Романа Білки. Всі спортсмени показали блискучий результат, і за словами наставника навіть перевершили медальні очікування! Лідер не лише СК «ХортА», а й провідна сумоїстка Запорізької області, Карина Колесник виправдала покладені на неї сподівання. В Луцьку Карина стала чемпіонкою України тричі – серед спортсменів до 21 та до 23 років, і у змаганнях юніорів – в цих вікових групах спортсменка виступала у своїй рідній вазі 60 кг. А ось серед дорослих, де Колесник лише приміряється до ваги у 65 кг, спортсменка дійшла до фіналу. І знов, як тиждень тому нездоланною перешкодою для неї стала досвідчена і старша чемпіонка Всесвітніх Ігор (2017) – Світлана Тросюк. Тиждень тому Карина програла їй на Кубку Європи в Естонії, а цього разу поступилася в Луцьку. У підсумку до трьох золотих нагород чемпіонату України додала срібло у дорослій категорії. Yes Не лишилися осторонь медальної гонки ще дві представниці пре5красної статі. Катерина Жданович у вазі 55 кг здобула бронзові медалі серед спортсменів до 18, 21 та 23 років і золото – у змаганнях дорослих. Ірина Дорошенко у цій же вазі виборола бронзу у змаганнях дорослих. Ще три нагороди додав до скарбнички «Хорти» 16-річний Антон Чепур – серед спортсменів до 18 та 21 року він був третім. Та потім, як-то кажуть «розборовся», і несподівано для опонентів здобув золото дорослого чемпіонату України у вазі 60 кг. Yes Данило Капранчук відзначився у командних змаганнях «стінка на стінку» – у складі збірної Запорізької області наш спортсмен дістався фіналу національних змагань. Програвши вирішальну битку харків’янам, запоріжці здобули срібні медалі. Здобутки сумоїстів СК «ХортА» допомогли збірній Запорізької області потрапити до числа лідерів національних змагань. Попереду – наступний Кубок Європи у Болгарії, де честь країни знов захищатиме Карина Колесник. А головним стартом сезону для спортсменки стане чемпіонат світу серед юніорів, який у червні прийматиме Тайвань. Yes Yes
Переглядів: 412 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0