Головна » 2017 » Лютий » 28 » Спортивні новини Новомиколаївського району.
15:18
Спортивні новини Новомиколаївського району.
Як повідомив директор Новомиколаївської ДЮСШ Юрій Андрєєв, 25 лютого іграми 10-го туру завершився чемпіонат Новомиколаївського району Запорізької області з футзалу. Поєдинки останнього дня майже нічого не вирішували, тому що чемпіон та призери визначилися ще в передостанньому турі. В підсумку чемпіонами району з футзалу стали гравці команди «Спартак», які протягом першості перемогли в 8 іграх та дві звівши у нічию. Срібними призерами змагань стала команда «Терса», бронзові нагороди дістались футзалістам команди «Конезавод». Кращим бомбардиром чемпіонату з результатом 23 м’ячі став гравець команди «Терса» Плотніченко Сергій, за ним розташувалися Швидкий Антон та Стародуб Владислав з команди «Спартак» з результатом по 19 м’ячів, на третьому місці Сажинський Олександр з команди «Юність» - 15 м’ячів. На церемонії нагородження чемпіону та призерам були вручені кубок та грамоти. За активну участь у проведенні чемпіонату окрема подяка була висловлена оргкомітету змагань, суддівській колегії та колективу КЗ «ДЮК ФП». Підсумкова турнірна таблиця наведена нижче: Цього ж дня в спортивному залі Новомиколаївської СЗОШ №1 останнім туром закінчилась першість Новомиколаївського району з волейболу. Загалом у змаганнях прийняло участь 5 команд: «Мотор», дві команди з Новомиколаївського СЗОШ, «Паросток», Новомиколаївська ДЮСШ і команда «Софіївка» з однойменного села. Ігри проходили цікаво та напружено. Не дивно, що переможець визначився лише в останній грі. Завдяки впевненій грі Ігоря Біленка, команда Новомиколаївської ДЮСШ (директор Юрій Андрєєв) виборола перше місце. Другою стала команда «Софіївка», третє місце у «Мотора». Призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської РДА. Саме на основі вихованців Новомиколаївської ДЮСШ буде сформовано збірну команду, яка буде представляти Новомиколаївський район на обласних змаганнях серед школярів в місті Запоріжжя.
Переглядів: 533 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0