Головна » 2015 » Серпень » 27 » Спартакіада серед територій Веселівського району!
14:00
Спартакіада серед територій Веселівського району!
22 серпня в селищі Веселе Запорізької області відбулася традиційна, щорічна спартакіада серед населення сільських та селищної рад присвячена Дню незалежності України. У програму головних змагань були включені 8 видів спорту: міні-футбол, волейбол, перетягування канату, жіночий баскетбол, шашки, настільний теніс та гирьовий спорт. Під час урочистого відкриття спортсменів району тепло привітав голова районної державної адміністрації Мігуля І.І. В цьому році прийняло участь 9 команд: Новоуспенівсьої, Калинівської, Менчикурівської, Чкаловської, Запорізької, Широківської, Гоголівської, Білоріцької сільських рад та Веселівської селищної ради. У кожному з видів змагання проходили напружено і яскраво. Так першу перемогу своїй команді на спартакіаді принесла, вигравши легкоатлетичний крос 500м., Тарасенко Ольга (Веселе). У чоловіків перемогу, уже вкотре, отримав Новіков Роман з Озерного. У змаганнях з шашок перемогла Ковальчук Наталія із Запорізької сільської ради. У чоловіків перемогу святкував Товкун Віктор з Менчикур. Серед гирьовиків переможцем виявився – Шкрум Вадим з Калинівки. У змаганнях з настільного тенісу чемпіонкою стала Кучер Світлана з Гоголівки, у чоловіків Кушнір Микола (Гоголівка). У змаганнях з міні-футболу, серед 8 команд чемпіонами стали спортсмени з Гоголівки, срібні нагороди у чкаловців, на третьому калинівські футболісти. У волейболістів перемогу святкувала веселівська команда, другі гоголівці, треті –новоуспенівці. У баскетболісток чемпіонство завоювали веселівські дівчата, на другому місці – менчикурівські спортсменки на третьому – чкаловські баскетболістки. У перетягуванні канату чемпіонами, у складі 5 чоловік, стали широківські спортсмени. У командному заліку спартакіади чемпіоном за всіма показниками виявилася команда Гоголівської сільської ради (четверта перемога в даній спартакіаді), яка була учасником нещодавніх обласних фінальних змагань на «Краще спортивне село області 2015». На другій сходинці опинилася команда юнаків та дівчат з Калинівської сільської ради. На третьому місці – Калинівська команда. Переможці у командному заліку були нагороджені кубками та грамотами, а члени команд призерів та індивідуальних видів дипломами. Якісно і на рівні була проведена суддівська робота, завдяки високому професіоналізму Бєлікова Ю.В., Лисенка М.М., Сенюкова О.Е., Козюри Ю.В., Акімова О., Сметанського О. та Мусіхіна М.М. Організатори спартакіади висловлюють подяку за допомогу у проведенні директору Веселівської ДЮСШ та ГО «Моє майбутнє», та всім керівникам збірних команд. Автор: Михайло Козюра
Переглядів: 474 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0