Головна » 2017 » Липень » 12 » СИЛАЧІ МИХАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ – СЕРЕД НАЙСИЛЬНІШИХ В УКРАЇНІ
10:25
СИЛАЧІ МИХАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ – СЕРЕД НАЙСИЛЬНІШИХ В УКРАЇНІ
Збірна Запорізької області, яку представляли спортсмени Михайлівського району, повернулася з фестивалю чоловічої сили “Козацькі розваги – 2017” в м. Чернігів, де мірялися силою 13 областей України. Програма заходу складалася з чотирьох конкурсів: “Чумаки”, “Колода”, “Козацька засіка” та “Козацька вдача”. У запеклій боротьбі команда Запорізької області здобула ІІІ місце, переможцями вийшли харків’яни, друге місце посіла команда Волинської області. Справжній тріумф чоловічої сили учасникам та гостям фестивалю продемонстрували президент федерації стронгмену, чемпіон світу до 110 кг за версією WSF, переможець престижного міжнародного турніру зі стронгмену World Record Brakers України Сергій Конюшок та заслужений майстер спорту України, триразовий чемпіон світу в команді Олександр Пеканов, які провели показові виступи.
Переглядів: 453 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0