Головна » 2016 » Жовтень » 18 » Результати 4-го туру відкритої обласної першості Запорізької обласної організації «Колос» з футболу
10:34

15-16 жовтня пройшли матчі чергового туру відкритої обласної першості Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» з футболу серед юнацьких команд 2004-2005 та 2006-2007 років народження. Матчі у юнаків старшої вікової групи проходили минулими вихідними у місті Мелітополі та селищі Чернігівка. Серед усіх матчів слід відзначити гру «Спартака-2004»(тренер Олександр Науменко) та «Прогрес-СІ» (тренер Володимир Костишак) з Якимівського району. Гра завершилась бойовою нічиєю, а на останній хвилині мелітопольці ще й не реалізували пенальті. Також цікавим та драматичним виявився поєдинок мелітопольського «Арісу» (тренери Вадим Лобинцев та Юрій Ярмошенко) та чернігівської «Надії»(тренер Віталій Перетятько). Маючи безліч гольових моментів, «Аріс» зумів розпечатати ворота суперників лиш за кілька хвилин до завершення поєдинку(чудову гру продемонстрував голкіпер «Надії»). То ж за два тури до закінчення першості турнірну таблицю очолюють дві команди, набравши порівну очок: «Аріс» та «Енергія» з Енергодару. На п`яти їм наступають «Спартак-2004» та токмацький «Дизеліст-2». Нижче наведені результати та поточну турнірну таблицю першості юнаків цієї вікової категорії: Молодша вікова категорія проводила свій черговий тур  на полях міст Мелітополя та Токмака. Впевнено до чемпіонства крокує Василівська «Таврія-1», яка у шести матчах набрала стовідсоткову кількість очок. Боротьба за другу та третю сходинки триває досить цікава та непередбачувана. Заключні тури відбудуться на полях міст Енергодару та Василівки. Результати та поточну турнірну таблицю першості юнаків 2006-2007 рр.н представлено нижче:

Переглядів: 414 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0