Головна » 2018 » Грудень » 17 » Підведення підсумків року
16:26
Підведення підсумків року
13 грудня відбулось чергове засідання Президії Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариства «Колос» у Запорізькій області». Yes На порядку денному було розглянуто ряд важливих та основних питань щодо діяльності обласного товариства: 1.Підсумки проведення 29 обласної спартакіади серед студентів аграрних ВНЗ 1-2 рівня акредитації . Yes В обласних фіналах спартакіади з 8 видів програми взяли участь 4 учбових заклади, а це - більше 250 спортсменів. У комплексному заліку XXIX обласної спартакіади в черговий раз переміг ВСП «Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» (директор -М.Д. Побігун, керівник фізичного виховання - О.Г. Майдебура). Yes Друге місце посіли спортсмени ВСП «Оріхівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» ( директор В.А.Наранович, керівник фізичного виховання В.Ф.Стеценко). Yes Третю сходинку посів ВСП «Ногайський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» м. Приморська (директор – О.В.Герчінов, керівник фізичного виховання – С.М.Степанова). Yes Переможці обласних змагань брали участь у всеукраїнських змаганнях. Так спортсмени Мелітопольського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету стали переможцями Всеукраїнської спартакіади серед аграрних ВНЗ 1-2 рівнів акредитації з вільної боротьби та посіли 4 місце з гирьового спорту. Також вперше була проведена обласна спартакіада серед студентів першокурсників аграрних вищих навчальних закладів освіти І - ІІ рівнів акредитації . В спартакіаді прийняли участь 3 учбових заклади області (близько 80 студентів-першокурсників), які змагались в шести видах спорту: стрітбол (юнаки), волейбол (дівчата), міні-футбол (юнаки), настільний теніс, дартс (дівчата), стрільба з пневматичної зброї (юнаки). 2. Підсумки проведення ХХVII обласної спартакіади сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» В обласних фіналах по 13 видам програми спартакіади прийняло участь 1,2 тисячі спортсменів з 17 районів області та 5 об`єднаних територіальних громад області. Кращі результати в цьогорічній ХХVII обласній спартакіаді показали сільські школярі Вільнянської районної організації ФСТ «Колос» ( голова Ігор Пілявський), Yes друге місце у Мелітопольської райорганізації ФСТ «Колос» (голова Сергій Коротков). Yes Приморська районна організація ФСТ «Колос» ( голова Володимир Васильєв) посіла третю сходинку. Yes Спортсмени Кирилівської ОТГ (заввідділом спорту та туризму Роман Сердяєв), вперше приймаючи участь у такого роду змаганнях, вибороли четверте місце в комплексному заліку спартакіади. Всі призери обласної спартакіади були нагороджені кубками та грамотами обласної організації «ВФСТ «Колос». Yes З метою активізації роботи по розвитку фізичної культури та спорту серед сільських школярів, поліпшенню позакласної спортивної роботи в школах, об’єднаних територіальних громадах та ДЮСШ, пошуку юних талановитих спортсменів і виявлення сильніших спортсменів для участі у Всеукраїнських змаганнях, президія затвердила на 2019 рік календар XXVIII обласної спартакіади серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». 3. Проведення обласних фінальних спортивних ігор на «Краще спортивне село Запорізької області 2018 року» та участь у Всеукраїнських змаганнях. В обласних фінальних змаганнях прийняло участь десять команд сільських та селищних рад, сільських та селищних територіальних громад районів області. До цього заходу було залучено понад двохста учасників. Неодноразові переможці обласних та учасники всеукраїнських змагань (команда Михайлівської сільської ради Вільнянського району), гідно представила Запорізьку область на Всеукраїнських змаганнях 2018 року. 4. Проведення обласних та участь у всеукраїнських змаганнях серед голів сільських та селищних рад, сільських, селищних територіальних громад, старост. Президія відзначила плідну роботу обласної організації по проведенню та організації обласних та участі у всеукраїнських змаганнях серед голів сільських та селищних рад, сільських, селищних територіальних громад, старост. Сім команд районних організацій приймали участь у обласному етапі. Перемогу в командному заліку здобула збірна команда Приморського району ( голова районної ради Олег Ніколенко), друге місце посіла команда Василівської районної ради (голова районної ради Денис Калінін), третє місце команда Вільнянської районної ради (голова районної ради Андрій Салякін). Вдало виступили наші посадовці і на всеукраїнських змаганнях, виборовши чотири призових місця. Це найкращий медальний показник серед обласних організацій Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Участь у цих та змаганнях на «Краще спортивне село України» була забезпечена за програмні кошти обласного управління молоді, фізичної культуриста спорту в загальній сумі 43 тисячі 160 гривень. З метою забезпечення запровадження фізичної культури і спорту в об’єднаних територіальних громадах сіл і селищ, місцевих осередках та фізкультурно-спортивних клубах в умовах децентралізації влади в Україні,розвитку і популяризації фізичної культури та спорту серед сільського населення, залучення їх до регулярних занять в оздоровчих групах і спортивних секціях, стимулювання створення у селах, селищах територіальних фізкультурно-спортивних клубів, спортивних команд, громадських об’єднань фізкультурно-оздоровчого напряму пройшли перші Спортивні змагання Громадської організації „ Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство „Колос” серед команд об’єднаних територіальних громад. В змаганнях з волейболу, гирьового спорту, настільного тенісу, шахів, шашок та футзалу взяли участь спортсмени 24 областей України. Запорізьку область на всеукраїнських змаганнях ГО «ВФСТ «Колос» представляла команда Веселiвської об`єднаної територіальної громади ( голова ОТГ Кіяшко П.М.). Зусиллями ОТГ забезпечено проїзд команди до місця змагань та зворотньо, придбано спортивну екіпіровку . Якщо в змаганнях з настільного тенісу, шашок, шахів , гирьового спорту наші спортсмени не склали конкуренцію, то в змаганнях з футзалу вибороли бронзовi нагороди серед 16 команд-учасниць. 5. Обласні спортивні ігри серед ветеранів. З метою залучення ветеранів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, реалізації Національної стратегії оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність-здоровий спосіб життя-здорова нація», виконання рішення Координаційної ради з питань реалізації даної програми в Запорізькій області, за ініціативи Громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» проведено перші обласні спортивні ігри серед ветеранів. В змаганнях з п’яти видів спорту прийняло участь більше 130 ветеранів з різних районів та міст області, що свідчить про неабиякий інтерес та спортивну активність цієї категорії населення. 6.Питання про роботу по розвитку футболу та футзалу в обласній організації . Систематично проводиться відкрита першість серед юнаків у різних вікових категоріях. Цього року змагались юнаки 2005-2006 та 2007-2008 рр.н на полях зменшених розмірів у форматі 8Х8 ( прийняло участь 29 команд, 450 учасників). У першості серед юнаків 2007-2008 (формат гри 9Х9) та 2009-2010 (5Х5) прийняли участь 24 команди (450 учасників) . Проведено відкриту обласну першість з футзалу серед юнаків у двох вікових групах, загалом це 22 команди, що склали близько 400 учасників. За програмою обласної спартакіади сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» проведено всі заплановані заходи з футболу та футзалу. Від обласної організації у всеукраїнських змаганнях «Золотий колос України» приймали участь п’ять команд. Кращий результат у ДЮСШ з міста Приморська (2 місце серед юнаків 2004 рр.н.). У Всеукраїнських фінальних змаганнях з футзалу «приморці» серед юнаків 2003-2004 рр. посіли також другу сходинку, юнаки 2005-2006 р.н. Василівської ДЮСШ - третю, футзалісти Токмацької ДЮСШ «Дизеліст» серед юнаків 2007-2008 р.н. здобули перше місце. У всеукраїнських змаганнях ГО "ВФСТ "Колос"з футболу (8Х8) серед ветеранів в категорії 50+ третє місце посіли ветерани з Мелітопольського району, а в категорії 40+ третє місце виборола команда Приморського району. Загалом у першості приймали учать п'ятнадцять команд з дев`яти областей України. Президія визнала роботу по даному питанню задовільною та затвердила календар заходів з футболу на 2019 рік. В роботі засідання президії ГО «ВФСТ «Колос» приймав участь перший заступник голови Громадської спілки «Запорізька обласна федерація футболу» Віталій Ніколаєнко та заступник начальника управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Владислав Ковпак. Останній відзначив плідну роботу обласного товариства по всім напрямкам діяльності товариства та нагородив грамотами від обласного управління директора Вільнянської районної ДЮСШ «Колос» Ігоря Пілявського, Yes інструктора по спорту Михайлівської сільської ради Дмитра Баштанніка Yes та спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Веселівської об’єднаної територіальної громади Михайла Козюру. Yes Президія затвердила план роботи та план комплексних фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2019 рік. Yes
Переглядів: 395 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0