Головна » 2018 » Лютий » 28 » Підсумки першості Новомиколаївського району з футзалу.
12:48
Підсумки першості Новомиколаївського району з футзалу.
24 лютого в спортивному залі КЗ «ДЮК ФП» вирували пристрасті, адже цього дня тут проходили ігри заключного 10-го туру першості Новомиколаївського району з футзалу. Yes Команда «Колос», яка достроково гарантувала собі чемпіонський титул, без особливих зусиль перемогла «Штурм» 6-2. «Барвінівка» розгромила конкурента за 4 місце команду «Конезавод» з розгромним рахунком 9-2. Та найбільша напруга була в матчі між командами «Дельта» та «Гайчур». Цей поєдинок вирішував долю 2 та 3 призових місць. Досить довгий час на табло зберігався рахунок 3-3, який влаштовував «Гайчур». Та все ж «Дельта» виявилась сильнішою, перемігши в підсумку 5-3 та здобувши срібні медалі. Цьогорічний чемпіонат, на думку багатьох гравців та вболівальників команд, виявився дуже цікавим та напруженим, тому що інтрига в кожному матчі зберігалася до останнього. На церемонії нагородження головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської РДА Інна Цебенко привітала всіх учасників змагань, нагородивши переможця першості кубком, а призерів медалями та грамотами. Yes Вже 3 березня відбудеться розіграш кубку району з футзалу. Нижче наведена підсумкова турнірна таблиця змагань. турн табл новомик.jpg
Переглядів: 432 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0