Головна » 2016 » Липень » 1 » Першість Оріхівського району з пляжного волейболу зібрала 20 команд юнаків та дівчат.
11:24

26 червня в місті Оріхів Запорізької області на набережній річки Конка відбулась першість району з пляжного волейболу, яка була присвячена Дню молоді в Україні. Змагання проходили серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодше.  8 команд дівчат визначали найсильнішу пару у цікавих та драматичних поєдинках. В результаті проведених ігор переможцем першості стала команда «Вільняночка» з міста Вільнянська (Стародубцева Анастасія, Скуйбіда Валерія, тренер Віталій Гиря), 2 місце також посіла пара з Вільнянська у складі Якшиної Єви та Герасименко Каріни, бронзові нагороди вибороли вихованці Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос» (відділення з пляжного волейболу міста Оріхів) у складі Єсіпчук Анастасії та Хрипун Юлії (тренер Віктор Жильцов). Слід відзначити непогану гру команди з селища Веселого (тренер Євгенія Божко), яка на жаль в трійку призерів не потрапила. У змаганнях юнаків приймало участь 12 команд, які представляли міста Оріхів, Запоріжжя, Вільнянск. Одна пара представляла село Нестерянку з Оріхівського району. Першу сходинку посіла команда «ШВСМ», один гравець якої (Зуєнко Кирило) представляв місто Запоріжжя, а інший (Фесенко Самсон) - місто Оріхів (вихованець відділення пляжного волейболу ЗОК ДЮСШ «Колос»). Срібні нагороди дістались пляжникам з Оріхова -Зінченку Нікіті та Захарчуку Даниїлу. Підопічні Віктора Жильцова (вихованці відділення пляжного волейболу ЗОК ДЮСШ «Колос») у запеклому фінальному протистоянні поступились майбутнім чемпіонам. Бронзові медалі здобула команда «Тайфун» з Вільнянська у складі Коливайка Артура та Хуторного Ігоря (тренер Віталій Гиря). Всіх переможців та призерів даної першості медалями та грамотами нагородила завідувач сектору молоді, фізичної культури та спорту Оріхівської райдержадміністрації Зоряна Свириденко, відзначивши подякою за високий організаційний рівень в проведенні змагань тренера-викладача відділення з пляжного волейболу Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос» Віктора Жильцова.

Переглядів: 543 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0