Головна » 2016 » Березень » 31 » Переможцям турніру з дзюдо пам`яті Федора Муравченко дарували моделі літаків
10:42
Переможцям турніру з дзюдо пам`яті Федора Муравченко дарували моделі літаків

26 березня в Новомиколаївському КЗ «ДЮКФП» Запорізької області відбувся третій традиційний Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи героя України Федора Михайловича Муравченко. Вшанувати пам'ять легендарного генерального конструктора ДП «Івченко-Прогрес» зібралось близько 200 учасників з Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей. Як і очікувалося більшість призових місць вибороли місцеві спортсмени. Перші місця у своїх вагових категоріях посіли: Діана Рубань, Катерина Калгін, Надія Суслікова, Максим Швидкий, Максим Каратунов. Другими стали: Вікторія Зарічна, Ілля Гуртовий, Вадим Жуковський, Арсен Антонюк, Давид Соловйов. Треті місця вибороли: Анастасія Юнаш, Софія Швидка, Артем Рісінець, Антон Загорія. Символічно, що окрім нагород, переможці змагань отримали пам’ятні моделі літаків. Чудові новини надійшли також від більш старших дзюдоїстів. На міжнародному турнірі в м.Мінськ (Білорусія) Дмитро Пилипенко та Володимир Касянок вибороли перші місця у своїх вагових категоріях. Як завжди, не перестає радувати Марія Скора (ФСТ «Колос»), яка стала першою на чемпіонаті України з дзюдо до 23 років та піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани на чемпіонаті України з самбо серед дорослих. «Наступні змагання, де ми також розраховуємо на вдалий виступ наших дзюдоїстів (2001-2002 рр.н.), пройдуть в сел. Куйбишеве в рамках відкритої спартакіади сільських школярів «Хто ти майбутній олімпієць?» - повідомив голова Новомиколаївської райорганізації ФСТ «Колос» Юрій Андрєєв.

Переглядів: 635 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0