Головна » 2016 » Грудень » 14 » «Надія» з Чернігівки – переможець обласного турніру з футзалу!
12:45
«Надія» з Чернігівки – переможець обласного турніру з футзалу!
Минулої п`ятниці 9 грудня в спортивному залі ДЮСШ міста Пологи Запорізької області пройшов відкритий обласний турнір з футзалу серед юнаків 2002-2003 років народження, ініціатором проведення якого виступила Запорізька обласна організація ВФСТ «Колос» (голова Анатолій Земляков). На церемонії відкриття спортивного свята учасників та гостей вітали: ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПІВЕНЬ ІРИНА ГРИГОРІВНА, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Капітонов Павло Вікторович та директор Пологівської ДЮСШ Сіденко Іван Григорович. Вони побажали усім командам-учасницям турніру успіхів та вдачі. Чотири команди у цікавій та напруженій чоловічій боротьбі виборювали право на звання переможця даних змагань: господарі майданчику – команда «ДЮСШ» м.Пологи (тренери Віктор Кулініч та Денис Удод); «ДЮСШ» з міста Приморська ( тренери Віктор Клименко та Олег Іорганський), «Лиман» з Якимівського району (тренер Валерій Усоян) та «Надія» з селища Чернігівки (тренер Віталій Перетятько). Ігри проходили по коловій системі. В результаті проведених матчів переможцем турніру, одержавши перемоги у всіх своїх поєдинках, стала Чернігівська Надія. Другу сходинку посів Якимівський «Лиман», третіми стали футзалісти Приморська. Пологівцям цього дня трохи не щастило, хоча команда продемонструвала якісну та добротну гру. Переможця та всіх призерів Сіденко Іван та головний суддя змагань Потьомкін Олег нагородили Кубками та грамотами обласної організації «Колос». Нижче приведені результати та підсумкову турнірну таблицю змагань:
Переглядів: 454 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0