Головна » 2018 » Жовтень » 24 » На Всеукраїнському турнірі до Дня захисника України юні борці ЗОК ДЮСШ «Колос» вибороли медалі різних гатунків
14:34

12-14 жовтня в спортивному комплексі міста Токмак проходив Всеукраїнський турнір з боротьби вільної, присвячений Дню Захисника України. Yes Чудові результати на цих змаганнях показали вихованці Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос» (відділення вільної боротьби селища Комишуваха, Оріхівського р-ну, тренер-викладач Сергій Драч). У юнаків перше місце у ваговій категорії 28 кг. виборов Прочій Артем, бронзова нагорода дісталась Площінському Давиду ( вагова категорія 26 кг.). У дівчат кращий результат показала Черкасова Дар`я, яка у своїй ваговій категорії 70 кг. піднялась на третю сходинку п’єдисталу пошани. Yes Yes

Переглядів: 330 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0