Головна » 2017 » Вересень » 27 » НА ІВАНО-ФРАНКІВЩІНІ ВІДБУЛИСЬ ЗМАГАННЯ НА «КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО УКРАЇНИ 2017 РОКУ»(+ВІДЕО)
11:28

21-24 вересня у селищі Ворохта Івано-Франківської області пройшли змагання на «Краще спортивне село України 2017 року», організовані і проведені Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством «Колос» АПК України. Титул найспортивнішого села держави цього року виборювали переможці обласних змагань з 24 регіонів країни. Змагалися сільські атлети у волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, шахах, шашках, футзалі та перетягуванні линви — видах спорту, які традиційно користуються на селі найбільшою популярністю. Запорізьку область представляли переможці обласних змагань, фізкультурники Михайлівської сільської ради Вільнянського району. Yes Делегацію очолював голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Анатолій Земляков. Завдячуючи рішенню сільських депутатів (голова сільської ради Алла Король), команда, до складу якої увійшли 20 учасників, мала змогу придбати спортивні костюми та спортивну форму і на параді відкритті змагань гідно представляти наш край. За результатами виступів добре зіграли наші шахісти, які посіли сьоме командне місце. Сьоме місце посіла також і чоловічна волейбольна збірна, у наших гирьовиків - восьме місце, у перетягуванні канату – дев`яте, в настільному тенісі – десяте. Yes Yes Загалом серед двадцяти чотирьох областей наша область посіла восьме загальнокомандне місце, що слід вважати достойним та найкращим за всю історію виступів результатом на змаганнях такого рівня. Команда висловлює вдячність управлінню молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації за вирішення організаційних та фінансових питань, пов’язаних з участю команди у цьому важливому державному заході. У підсумку ж титул «Найспортивніше село України 2017 року» виборола команда Великодальницької сільської ради Біляївського району Одеської області. На другому місці – спортсмени с. Хрестителеве Чорнобаївського району Черкаської області, на третьому — Щербанівської сільської ради Полтавської області. Президія ЦР Всеукраїнського ФСТ «Колос» щиро вітає призерів і усіх учасників змагань на «Краще спортивне село України 2017 року»! Здоров’я, миру, великих життєвих перемог, Божої ласки у всіх ваших починаннях! Прикарпатські старти вкотре показали силу і самодостатність найбільшого сільського спортивного товариства, а ще — довели стратегічну важливість діяльності «Колоса» у побудові нової України.

Переглядів: 559 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0