Головна » 2015 » Червень » 16 » Мелітопольський «Спартак» - чемпіон першості «Колоса» з футболу!
11:50
Мелітопольський «Спартак» - чемпіон першості «Колоса» з футболу!
13 червня в селищі Приазовське Запорізької області іграми останнього туру завершилась відкрита обласна першість Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» з футболу у форматі 8 на 8 серед юнаків 2004-2005 рр.н.. Головний трофей змагань заслужено здобула команда «Спартак» з Мелітополя. Підопічні Олександра Науменка в цьому розіграші не зазнали жодної поразки , зігравши один раз внічию з другою за підсумками змагань командою Приазовської ДЮСШ (тренер Вадим Лобинцев). Приазовці лише на два очки відстали від чемпіонів та цілком закономірно вибороли срібні нагороди першості. Бронзових медалей були удостоєні юні футболісти василівської «Таврії»(тренер Андрій Мицик). Найближчих своїх переслідувачів по турнірній таблиці василівці випередили аж на сім очок. Тож трійка призерів досить впевнено та достойно виступила на цих змаганнях, показавши яскраву та видовищну гру. А ось за четверту сходинку розгорнулась справді цікава та непередбачувана боротьба. Лише з різницею в одне очко команди розташувались нижче по турнірній таблиці. Юна та амбітна команда з села Червоноармійське Якимівського району «Прогрес-СІ» під керівництвом Володимира Костишака (тренера-викладача з футболу Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос») спромоглася обійти досить сильні команди з міст Токмака та Приморська та здобути четверте місце змагань. Голова Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Земляков та начальник відділу фізичної культури та спорту Приазовської райдержадміністрації Кирило Кирпик нагородили всіх призерів першості медалями та грамотами, а чемпіон отримав чудовий кубок. Також приємно відзначити, що кожна з п`яти команд-учасниць , приймаючих участь в завершальному турі, одержала від місцевих спонсорів солодкі призи. Дипломами були відзначені і кращі гравці цієї першості. Ними стали: Костик Богдан ( «Спартак» м.Мелітополь); Кулішко Денис (ДЮСШ «Дизеліст» м.Токмак); Аксьонов Роман ( «Таврія» м.Василівка); Дубина Андрій ( «Прогрес-СІ» с.Червоноармійське); Паршин Андрій ( ДЮСШ сел.Призовське). Нижче наведені результати останнього туру та остаточну турнірну таблицю першості
Переглядів: 494 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0