Головна » 2016 » Квітень » 7 » Кубок з волейболу серед жінок виборола команда Василівського району
13:37
Кубок з волейболу серед жінок виборола команда Василівського району
02-03 квітня в місті Василівка проходили змагання відкритого обласного Кубку Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед жінок. 7 збірних команд сільських районів області, які приймали ньому участь, були розділені на дві групи (4 та 3 відповідно). Цікаві та напружені поєдинки, які дарували численним вболівальникам море позитивних емоцій, проходили у спортивних залах Василівської гімназії «Сузір`я» та ФОКу «Таврія». У підсумку переможцями своїх груп стали волейболістки Якимівського та Василівського районів. Вони у драматичному на події фіналі і визначали переможця даних змагань. Перша партія була за господарками майданчику – 25-20, другу з рахунком 26-24 виграли якимівці. Третя вирішальна партія тримала глядачів у напрузі до останнього м`яча. Та все ж сильнішими виявились місцеві спортсменки, які здолали суперниць з кінцевим рахунком 15-6 та вибороли звання Володаря обласного Кубку з волейболу серед жінок. Бронзові нагороди дістались команді ДЮФК «Віконда» з селища Веселе, які із загальним рахунком 2-1 перемогли іншу команду з Василівського району. Далі місця розподілились наступним чином: 5 місце – Велибілозерський р-н, 6 – Михайлівський р-н, 7 – Приазовський р-н. Всі команди - призери голова Запорізької обласної організації ВФСТ "Колос" Анатолій Земляков нагородив Кубками та дипломами відповідного ступеня, а їх гравців - медалями та грамотами.
Переглядів: 434 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0