Головна » 2018 » Липень » 23 » Карина Колесник – володарка повного комплекту нагород чемпіонату світу!
10:11
Карина Колесник – володарка повного комплекту нагород чемпіонату світу!
У фіналі чемпіонату світу з сумо, що проходив у китайському Тайпеї , суперницею лідера СК "ХортА" Карини Колесник стала представниця Росії. У надважкому протистоянні, Карина поступилася опонентці, і здобула срібло світової першості. Титул віце-чемпіонки світу вихованка ЗТУ Романа Білки додала до двох титулів чемпіонки світу у цій віковій категорії. Нагадаємо, наша спортсменка має також статус дев'ятиразової чемпіонки Європи. Yes Yes Вітаємо Карину, її наставника Романа Олексійовича Білку, колектив СК"ХортА" та Федерацію сумо України з першою нагородою чемпіонату світу! До срібла чемпіонату світу з сумо серед юніорів в індивідуальному заліку, лідерка СК «ХортА» додала ще й бронзу в командному турнірі. У півфіналі збірна України поступилася Японії, а в битві за третє місце обійшла господарок змагань – збірну Тайпею. Таким чином в колекції нашої спортсменки тепер повний комплект нагород світової першості (нагадаємо, в активі вихованки Романа Білки вже є два золота чемпіонату світу ). Здобувши золото, два срібла і бронзу, українські юніори стали третіми на чемпіонаті світу-2018, серед 55 країн! Yes Yes
Переглядів: 341 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0