Головна » 2018 » Лютий » 27 » Гирьовики Запорізької області - чемпіони України!!!
15:20
Гирьовики Запорізької області - чемпіони України!!!
З 23 по 26 лютого 2018 року в м. Київ на спортивній базі медичного університету ім. Богомольця стартував Чемпіонат України серед юнаків і дівчат та Чемпіонат України серед студентів з гирьового спорту. Yes В змаганнях серед юнаків успішно виступили вихованці Мелітопольської районної ДЮСШ (директор Сергій Коротков). Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: Богдан Кучменко (кандидат у майстри спорту), Олексій Сердюк (студент ПТУ – 56). Срібними призерами стали студенти коледжу ТДАТУ: Антон Голубничий, Богдан Данилевський. Серед студентів перше та друге місця посіли : Сергій Данилевський (майстер спорту України) та Олександр Царан (кандидат в майстри спорту). В командному заліку збірна Запорізької області посіла перше місце! До змагань чемпіонів та призерів підготував заслужений тренер України, тренер-викладач Мелітопольської районної ДЮСШ Сергій Іванович Кубрак.
Переглядів: 411 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0