Головна » 2017 » Квітень » 5 » Гирьовий спорт:відродження українських національних традицій
10:06
Гирьовий спорт:відродження українських національних традицій
З 10 по 12 березня у гарному західноукраїнському місті Кременець Тернопільської області пройшов чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок та ветеранів. Головним завданням організаторів змагань – Федерації гирьового спорту України – стали популяризація і відродження українських національних традицій, формування збірної команди з гирьового спорту для участі в міжнародних змаганнях. На спортивний форум прибули атлети з 15-ти областей України. У складі збірної Запорізької області виступили талановиті вихованці Мелітопольськой районної ДЮСШ під керівництвом Заслуженого тренера України, майстра спорту міжнародного класу Сергія Кубрака. Силачі Запорізької області у впертій боротьбі завоювалі бронзову медаль, лише трохи поступившись збірним Тернопільської (перше місце) і Чернівецької областей (друге місце). Кращі результати в своїх вагових категоріях продемонстрували кмс Олександр Царан – друге місце, кмс Павло Маранді - третє місце. Серед ветеранів не було рівних тренерові Мелітопольської районної ДЮСШ Сергію Кубраку. У ваговій категорії до 75 кг у віковій групі 50-54 років, виконавши програму в поштовху по довгому циклу двох 24-кілограмових гирь з результатом 75 рази за 10 хвилин, Сергій Іванович виграв золоту медаль. Всі чемпіони та призери були нагороджені медалями і грамотами. Окрім цього, командна скарбничка наших спортсменів поповнилася яскравими враженнями, незабутніми зустрічами і новими друзями на просторах Західної України. Оксана ПУГАЧ, заступник директора МР ДЮСШ
Переглядів: 410 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0