Головна » 2015 » Червень » 5 » «Енергія» - переможець першості «Колоса» з футболу
10:18
«Енергія» - переможець першості «Колоса» з футболу

31 травня в селищі Якимівка відбулись матчі останнього туру відкритої обласної першості Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» з футболу у форматі 8 на 8 серед юнаків 2002-2003 рр.н. Чемпіоном першості серед цієї вікової категорії стала команда «Енергія» з міста Енергодар (тренер Сергій Ліпатніков) , зазнавши за весь час змагань лише однієї поразки і вигравши дев`ять поєдинків. Другу сходинку посіла токмацька ДЮСШ «Дизеліст» (тренер Володимира Тумановський). Останній тур вирішував долю третього місця першості. В цікавому та безкомпромісному поєдинку зійшлись «Метеор» з села Костянтинівки Мелітопольського району та Якимівський «Лиман»(тренер Валерій Усоян). Перший тайм був за гостями – 1-0. В другому таймі господарям поля вдалося переломити хід матчу. Маючи безліч гольових моментів, якимівці спочатку зрівняли рахунок, а наприкінці гри забили вирішальний м`яч. Тож 2-1 і «Лиман» - бронзовий призер першості. Голова Запорізької обласної організації «Колос» Анатолій Земляков нагородив переможця змагань Кубком, а призерів - медалями та грамотами обласної організації. Нижче представлені результати зіграного туру та остаточна турнірна таблиця першості :

Переглядів: 465 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0