Головна » 2018 » Квітень » 4 » Чернігівські «Ветерани» стали володарями Кубку з футзалу.
10:00
Чернігівські «Ветерани» стали володарями Кубку з футзалу.
31 березня 2018 року в селищі Чернігівка відбулись змагання відкритого Кубку ДЮСШ Чернігівської селищної ради з футзалу серед юнаків 2001-2002 рр.н. та дорослих, в якому прийняли участь такі команди: «Олімп» (с. В.Токмак), «Стріла» (с. Богданівка), «Буревісник» (с. Владівка), «Ветерани» (Чернігівський район), збірна «Іскра-Спарта» (с. Широкий Яр та смт. Чернігівка) та збірна Чернігівської ДЮСШ. Yes До Вашої уваги наведені результати ігор: «Стріла» - ДЮСШ ФК Чернігівка – 2:1; «Буревісник» - «Ветерани» - 1:5; «Стріла» - «Іскра-Спарта» - 2:1; «Олімп» - «Ветерани» - 2:4. У фіналі зустрілися «Стріла» та «Ветерани». Гра пройшла напружено та цікаво. Першими рахунок відкрили футболісти команди «Стріла», але «Ветерани» через декілька хвилин його зрівняли. У другому таймі ініціатива перейшла до «Ветеранів», які в підсумку перемогли із загальним рахунком 6:3. Yes Переможець та призери отримали кубки, медалі та грамоти, які вручив Чернігівський селищний голова Манич В.О., привітавши учасників зі спортивним святом та побажавжи їм нових перемог. Yes У номінації «Кращий бомбардир», забивши 31 гол, став нападаючий Володимир Костенко, а «Кращим воротарем» став також гравець чемпіонів Олександр Шаповал. Номінанти отримали призи від спонсорів змагань. Yes
Переглядів: 439 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0