Головна » 2017 » Лютий » 22 » Артур Гладун завоював бронзову нагороду Чемпіонату України з дзюдо!
12:07
Артур Гладун завоював бронзову нагороду Чемпіонату України з дзюдо!
16-18 лютого у столиці України відбулись змагання чемпіонату України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років, у якому взяли участь спортсмени всіх областей країни та міста Києва. У складі збірної команди Запорізької області виступав і вихованець Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос» Артур Гладун ( тренер відділення з дзюдо Юрій Панасенко,директор ДЮСШ Кирило Земляков). У ваговій категорії 90 кг. Артур серед 20 найсильніших учасників здобув бронзову нагороду, поділивши третю сходинку із спортсменом з міста Рівне.У загальному заліку збірна Запорізької області з дзюдо посіла перше командне місце Чемпіонату України серед юнаків.
Переглядів: 413 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0