Головна » 2018 » Жовтень » 24

12-14 жовтня в спортивному комплексі міста Токмак проходив Всеукраїнський турнір з боротьби вільної, присвячений Дню Захисника України. Yes Чудові результати на цих змаганнях показали вихованці Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос» (відділення вільної боротьби селища Комишуваха, Оріхівського р-ну, тренер-викладач Сергій Драч). У юнаків перше місце у ваговій категорії 28 кг. виборов Прочій Артем, бронзова нагорода дісталась Площінському Давиду ( вагова категорія 26 кг.). У дівчат кращий результат показала Черкасова Дар`я, яка у своїй ваговій категорії 70 кг. піднялась на третю сходинку п’єдисталу пошани. ... Читати далі »

Переглядів: 331 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 24.10.2018

21 жовтня в селі Гоголівка пройшов відкритий змішаний турнір з паркового волейболу на кубок села Гоголівки! Yes В кожній команді було дві дівчини та два чоловіка, ігри проходили за коловою системою. Участь прийняли чотири команди: Василівка, Веселе, Зелений Гай та Гоголівка. Відкрила змагання староста села Петрів Л.Я. Було проведено шість ігор в результаті яких місця розподілилися таким чином: на четвертому місці команда села Зелений Гай, на третьому місці команда міста Василівка, друге місце зайняла команда селища Веселе, чемпіонами турніру стала команда села Гоголівка. Всі учасники змагання були нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами. Після змагання учасники змагання скуштували плов приготовлений кол ... Читати далі »
Переглядів: 339 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 24.10.2018