Головна » 2018 » Жовтень » 09
Минулих вихідних в містах Вільнянську та Мелітополі Запорізької області змаганнями з боксу та гирьового спорту завершилась цьогорічна XXVII відкрита обласна спартакіада серед сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?», яку провела ВП ОТГО «ВФСТ "Колос" у Запорізькій області. У спортивній залі Вільнянської районної ДЮСШ «Колос» 6 жовтня проходили боксерські поєдинки юнаків 2005-2006 років народження. Близько 60 учасників змагань з Вільнянського, Мелітопольського, Михайлівського, Василівського та Запорізького районів області виборювали право бути сильнішими. У підсумку першу сходинку в загальнокомандному заліку здобули господарі – «вільнянці». Команда боксерів Запорізького району посіла друге місце, спортсмени мелітопольського району цього разу піднялися на третю сходинку п’єдисталу пошани. Переможці та призери у своїх вагових категоріях були нагороджені медалями та грамотами. А вже наступного дня в Мелітополі відбувались змагання з гирьового спорту, в яких прийняло участь близьк ... Читати далі »
Переглядів: 337 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 09.10.2018