Головна » 2018 » Лютий » 28
22-24 лютого в спортивному комплексі міста Токмака проходив IV традиційний всеукраїнський турнір «Наші надії» з боротьби вільної серед юнаків та дівчат різних вагових категорій . Yes Серед учасників змагань непогані результати показали вихованці Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос» (відділення вільної боротьби селища Комишуваха, Оріхівського р-ну, тренер-викладач Сергій Драч). Yes В підсумку завойовано д ... Читати далі »
Переглядів: 402 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 28.02.2018

24 лютого в спортивному залі КЗ «ДЮК ФП» вирували пристрасті, адже цього дня тут проходили ігри заключного 10-го туру першості Новомиколаївського району з футзалу. Yes Команда «Колос», яка достроково гарантувала собі чемпіонський титул, без особливих зусиль перемогла «Штурм» 6-2. «Барвінівка» розгромила конкурента за 4 місце команду «Конезавод» з розгромним рахунком 9-2. Та найбільша напруга була в матчі між командами «Дельта» та «Гайчур». Цей поєдинок вирішував долю 2 та 3 призових місць. Досить довгий час на табло зберігався рахунок 3-3, який влаштовував «Гайчур». Та все ж «Дельта» виявилась сильнішою, перемігши в підсумку 5-3 та здобувши срібні медалі. Цьогорічний чемпіонат, на думку багатьох гравців та вболіваль ... Читати далі »
Переглядів: 429 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 28.02.2018