Головна » 2018 » Лютий » 13

10-11 лютого в спортивному комплексі Запорізького Національного університету проходив Чемпіонат області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат різних вагових категорій. Загалом, у змаганнях прийняло участь близько двохста юних спортсменів з усієї області.

Серед учасників чемпіонату достойні результати показали і вихованці Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос» (відділення вільної боротьби селища Комишуваха, Оріхівського р-ну,тренер-викладач Сергій Драч). Найкращий результат показала Довбня Єлизавета, яка з поміж п`яти учасниць у ваговій категорії 57 кг. посіла другу сходинку. Також непоганими можна вважати виступи у Прочія Артема (5 місце, 27 кг.), та Площинського Давида (5 місце, 25 кг.). Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями. ... Читати далі »
Переглядів: 370 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 13.02.2018