Головна » 2017 » Лютий » 20

18-19 лютого в місті Приморськ Запорізької області відбулись змагання з волейболу серед юнаків в залік XXVІ обласної спартакіади сільських школярів 2017 року «Хто ти, майбутній олімпієць?». Це перший з чотирнадцяти видів програми спартакіади, запланований Запорізькою обласною організацію ВФСТ «Колос» на 2017 рік. У волейбольних баталіях, які проходили в спортивних залах ДЮСШ та ЗОШ №2, прийняло участь 12 збірних команд районів області. Команди були розподілені на чотири підгрупи, ігри в яких проходили за коловою системою. В результаті проведених поєдинків переможцями своїх груп стали команди Куйбишевського, Розівського, Вільнянського та Приморського районів. ... Читати далі »

Переглядів: 461 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 20.02.2017

10 лютого за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації і районного спортивного клубу «Колос»(голова на громадських засадах Володимир Костишак) в спортивних залах НВК «Якимівська гімназія» та Якимівської ЗОШ №2 в рамках 72-ї спартакіади серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів району пройшли фінальні змагання з волейболу серед юнаків, в яких приймало участь 8 команд. За результатами ігор визначилася трійка призерів, а саме: ІІІ місце - посіла команда Розівської ЗОШ (директор Олена Ситнік ); ІІ місце посіла команда НВК «Якимівська гімназія» (директор Наталя Вагеник ); І місце у команди Радивонівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Людмила Сокол ). Саме переможцю відведене право відстоювати Якимівський район на змаганнях обласної спартакіади під гаслом «Хто ти,майбутній олімпієць?», які пройдуть 18-19 лютого поточного року у місті Приморськ. Zemlyakoff | Дата: 20.02.2017