Головна » 2016 » Липень » 01

26 червня в місті Оріхів Запорізької області на набережній річки Конка відбулась першість району з пляжного волейболу, яка була присвячена Дню молоді в Україні. Змагання проходили серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодше.  8 команд дівчат визначали найсильнішу пару у цікавих та драматичних поєдинках. В результаті проведених ігор переможцем першості стала команда «Вільняночка» з міста Вільнянська (Стародубцева Анастасія, Скуйбіда Валерія, тренер Віталій Гиря), 2 місце також посіла пара з Вільнянська у складі Якшиної Єви та Герасименко Каріни, бронзові нагороди вибороли вихованці Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос» (відділення з пляжного волейболу міста Оріхів) у складі Єсіпчук Анастасії та Хрипун Юлії (тр ... Читати далі »

Переглядів: 539 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 01.07.2016