Головна » 2016 » Травень » 13
7 травня в селищі Куйбишеве Запорізької області проходили чергові змагання XXV обласної ювілейної спартакіади серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з легкоатлетичного кросу та боротьби дзюдо. На змагання легкоатлетів прибули команди з шести районів області. Склад команди : п’ять юнаків та п’ять дівчат. Юнаки змагались на дистанції 1000 метрів, дівчата – 500 метрів. Третє місце з результатом 1 хв. 34,2 сек. посіла Ярослава Титаренко (Василівський район). А першу сходинку розділили поміж собою Єлизавета Кулабухова ( Мелітопольський район) та Оксана Сорока( Василівський район) . Дівчата показали однаковий результат 1хв. 33,8 сек.,тому на п’єдесталі пошани кожна отримала медаль за перше місце. У юнаків кращий результат 2хв. 52,4 сек. у Романа Щербахи ( Запорізький район) , друге місце з результатом 2хв. 53,8 сек. посів Олександр Клімов (Мелітопольський район), третє - Дмитро Березов 2 хв. 58,7 сек. ( Приморський район). ... Читати далі »
Переглядів: 419 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 13.05.2016

07 травня в селі Уральське Вільнянського району Запорізької області пройшов ІІ-й турнір з футболу пам'яті колишнього голови ТОВ «Злагода» Гейко Володимира Олексійовича, на який було запрошено 4 команди: «Зоря» с. Михайло-Лукашеве, «Авангард» с. Максимівка, «Злагода» с. Уральське, «Металург» с. Кірово. Турнір відкривали нинішній директор ТОВ «Злагода» Артур Кулагін, голова Вільнянського СФОК «Колос» Ігор Пілявський та Максимівський сільський голова Олена Байдукова. У грі за 3-4 місця зустрілися «Зоря» та «Авангард». Основний час закінчився з рахунком 1:1, а в серії післяматчевих 11 метрових ударів фортуна була на стороні «Зорі», яка перемога з рахунком 3:2. У грі за 1 та 2 місця зустрілися господарі поля (футболісти «Злагоди») та «Металурга». Гра вийшла напруженою та цікавою. Основний час також закінчився 1:1, а в серії післяматчевих 11 метрових ударів більш влучними виявились футболісти «Злагоди», які і стали переможцями турніру. Нагородження команд проводив голова Вільнянської райо ... Читати далі »
Переглядів: 458 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 13.05.2016