Головна » 2016 » Березень » 17
В рамках плану заходів районної спартакіади ”Здоров’я” у селищі Куйбишеве пройшли матчі розіграшу першості району з волейболу серед команд чоловіків. За право стати найкращими змагалися 3 команди: - збірна Куйбишевської ДЮСШ; - ”Гермес” (смт.Куйбишеве); - ”Олімп” с.Смирнове. Ігри, згідно жеребкування, відбувались по колу. Суддівство змагань забезпечував Купрієнко М.М. (смт.Комиш-Зоря). Підсумковий розподіл місць визначила гра, в якій зустрілись збірна Куйбишевської ДЮСШ (капітан команди Мирошниченко Денис) та ”Гермес” (капітан команди Мирошниченко Антон). Гра була цікавою та видовищною, обидві команди продемонстрували досить пристойний рівень гри. В підсумку сильнішими виявились більш досвідчені гравці команди ”Гермес”, які здобули ... Читати далі »
Переглядів: 437 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 17.03.2016

13 березня в селищі Велика Білозерка відбувся 17-й районний турнір з волейболу серед чоловічих команд,присвячений пам`яті вчителя фізичної культури Павла Олексійовича Паука, вихованці якого в 1965 році стали чемпіонами України серед школярів. В змаганнях прийняло участь чотири районні команди, які визначали найсильнішого у поєдинках за коловою системою. В результаті запеклих протистоянь переможцем турніру стала місцева команда «Олімп-НВК» (граючий тренер та вчитель фізичної культури Іван Бєлан). Друге місце посів «Агроліцей», бронзовий призер - "Агрофірма ім.Суворова < ... Читати далі »
Переглядів: 524 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 17.03.2016